FRANKE PKG110-31SG – PEAK, Undermount in Granite Shadow Grey finish
SKU: PKG110-31SG
Add to Compare
Estimate Shipping
Description
Length overall 32”
Width overall 18 3/4”
Length of large bowl 31”
Width of large bowl 17 3/4”
Depth of large bowl 9 1/2”
Cabinet Size 36”
Number of Bowls 1
View more
Additional information
Weight 40 lbs
Dimensions 34 × 20 × 12 in